ارقام الو

آلو زرد گوگان

یوه ای تک هسته ای از خانواده هلو وزردالو از تیره گلسرخیان ،دسته بادامی‌وارها با نام علمی PRUNUS DOMESTICA (آلوی اروپایی) و prunus SALICINA(آلوی ژاپنی) واجاص(عربی) ونام متداول آن آلو است . گوجه سبز یا آلوچه (آلو سبز) نوعی از آلو می باشد که در ایران پر طرفدار است. این میوه آبدار وخوشمزه که غنی از مواد قندی و کاروتن ... بیشتر بخوانید »

شابلون اختری دیررس

آلو شابلون دیررس آلو میوه ای تک هسته ای از خانواده هلو وزردالو از تیره گلسرخیان ،دسته بادامی‌وارها با نام علمی PRUNUS DOMESTICA (آلوی اروپایی) و prunus SALICINA(آلوی ژاپنی) واجاص(عربی) ونام متداول آن آلو است . گوجه سبز یا آلوچه (آلو سبز) نوعی از آلو می باشد که در ایران پر طرفدار است. این میوه آبدار وخوشمزه که غنی از مواد ... بیشتر بخوانید »

آلو سانتیریزه

نهال الو سانتریزه نهالستان سعید قاسمی عرضه کننده انواع ارقام میوه کمیاب در شمالغرب کشور . ارسال به تمام نقاط ایران مجموعه تولیدی و نهالستان سعید قاسمی درآذربایجانغربی شهرستان میاندوآب خدمات گسترده ای را به باغداران عزیز ارائه مینماید تولید و تکثیر وفروش انواع نهال و بذر میوه شامل گردو – گیلاس – سیب – زردآلو – آلبالو . شلیل ... بیشتر بخوانید »

آلو آنجلا

نهال الو انجیلا مهندس سعید قاسمی رسیدن  محصول : اواخر مهر ماه    مدت نگهداری این محصول در سردخانه : ۴ماه  این رقم الو از خانواده شابلون دیررس میباشد از ویژکی های بارز این محصول پر بار بودن ودیررس بودن این محصول میباشد الو انجیلا در مقابل هر نوع افات مقام میباشد بیشتر بخوانید »

شابلون کالیفرنیا

آلو شابلون کالیفرنیا آلو شابلون کالیفرنیا – از نظر مقاومت در برابر سرماى زمستانه ، انواع آلو و گوجه مشابه سیب وآلبالو هستند و نیازهاى سرمایى آنها بر حسب رقم با ۵۰۰ تا ۱۸۰۰ ساعت دماى کمتر از هفت درجه سانتى‌گراد برآورده مى‌شود.این گیاهان به‌طور کلى خاک‌هاى لمونى شنى را ترجیح مى‌دهند و خاک‌هاى سنگین و مرطوب را بهتر از ... بیشتر بخوانید »

آلو زعفرانی

آلو زعفرانی آلو میوه ای تک هسته ای از خانواده هلو وزردالو از تیره گلسرخیان ،دسته بادامی‌وارها با نام علمی PRUNUS DOMESTICA (آلوی اروپایی) و prunus SALICINA(آلوی ژاپنی) واجاص(عربی) ونام متداول آن آلو است . گوجه سبز یا آلوچه (آلو سبز) نوعی از آلو می باشد که در ایران پر طرفدار است. این میوه آبدار وخوشمزه که غنی از مواد قندی ... بیشتر بخوانید »

آلو بخارا

آلو میوه ای تک هسته ای از خانواده هلو وزردالو از تیره گلسرخیان ،دسته بادامی‌وارها با نام علمی PRUNUS DOMESTICA (آلوی اروپایی) و prunus SALICINA(آلوی ژاپنی) واجاص(عربی) ونام متداول آن آلو است . گوجه سبز یا آلوچه (آلو سبز) نوعی از آلو می باشد که در ایران پر طرفدار است. این میوه آبدار وخوشمزه که غنی از مواد قندی و کاروتن ... بیشتر بخوانید »